آراد برندینگ
خانه / عسل رژیمی / خرید عسل رژیمی به صورت عمده

خرید عسل رژیمی به صورت عمده

عسل یک ماده غذایی شیرین می باشد که تقریبا ۷۰ درصد آن از کربوهیدرات تشکیل شده است. عسل هایی که مقدار کمتری گلوکز و مقدار بیشتری فروکتوز داشته باشند بهتر مورد استقبال ارگانیسم بدن قرار میگیرد و این نوع عسل ها مناسب برای افراد رژیمی هستند.

بازار خرید عسل رژیمی به صورت عمده، در کلان شهرهایی مانند تهران بیشتر از مراکز دیگر رونق دارد.

امروزه مراکز اینترنتی و فروشگاه های آنلاین بسیاری در سراسر کشور در زمینه خرید و فروش عمده عسل مرغوب مشغول فعالیت هستند و توانسته اند رضایت مشتریان خود را جلب کنند.

با مراجعه به این مراکز اینترنتی معتبر و فروشگاه محصولات رژیمی میتوان بصورت غیرحضوری و صرفه جویی در زمان و هزینه، سفارش خرید این ماده غذایی را ثبت نموده و محموله را درب منزل تحویل گرفت.

خرید عسل رژیمی به صورت عمده

پرفروش ترین عسل رژیمی در کشور

پرفروش ترین عسل رژیمی در کشورعسل های رژیمی با کیفیت عالی، جزو پرفروش ترین و محبوب ترین عسل های ایران می باشند.

عسل اقاقیا یکی از بهترین انواع عسل ها است. به هنگام مایع کاملا شفاف بوده و به هنگام کریستالیزاسیون یا بلوری کردن رنگ آن به سفیدی برف می شود. عسل اقاقیا شامل ۳۶درصد گلوکز و ۴۰درصد فروکتوز می باشد.

این عسل مقوی و انرژی زا بوده که باعث بهبود و تقویت حافظه می شود، همچنین نشاط آور و بسیار معطر می باشد و به درمان بیماری های صفرا، دیابت، کم خونی و عفونت در خانم ها کمک می کند.

نمایندگی فروش عسل رژیمی مرغوب

نمایندگی فروش عسل رژیمی مرغوب برای خرید عسل رژیمی مرغوب، شناخت تامین کنندگان اولیه یا نمایندگی های فروش معتبر اهمیت زیادی دارد.

امروزه مراکز معتبر آنلاینی به وجود آمده اند که نمایندگی فروش عسل مرغوب را بر عهده دارند و خریداران با خیال راحت می توانند به ثبت خرید در این فروشگاه ها بپردازند.

این مجموعه های بازرگانی، عهده دار تامین انواع عسل طبیعی و رژیمی می باشند که بهترین انواع عسل را با قیمت مناسب مصرف کننده به فروش می رسانند و آمادگی فروش عسل به صورت عمده و به قیمت عمده برای عطاری ها و مغازه های عسل فروشی سطح کشور را دارا می باشند.

خواص و فواید عسل رژیمی

خواص و فواید عسل رژیمی عسل های رژیمی به علت بالا بودن نسبت فروکتوز به گلوکز در آن ها و ساکارز زیر ۳درصد، برای افراد دیابتی و دوستداران سلامتی بسیار مناسب می باشند.

از مهم ترین فواید و خواص عسل رژیمی می توان به خاصیت درمانی آن در زخم های دیابتی اشاره کرد.

تحقیقات اخیر نشان داده است که جایگزینی کامل شکر با عسل رژیمی خطر ابتلا به دیابت را تا ۷۰ درصد کاهش می دهد و همینطور با مالیدن عسل به زخم های دیابتی می توان بهبودی آن ها را سرعت بخشید  و حتی از لزوم قطع شدن پای دیابتی جلوگیری کرد.

به بیماران دیابتی توصیه می شود که میزان دریافت بدن خود را از ویتامین ها و مواد مغذی مثل B6، B12، C، E و بیوتین را افزایش دهند که عسل طبیعی منبع مناسبی برای این مواد به شمار می آید.

لیست قیمت عسل رژیمی در بازار ایران

لیست قیمت عسل رژیمی در بازار ایران قیمت عسل رژیمی در بازار ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد که همه این عوامل روی قیمت عسل تاثیر می گذارند و قیمت عسل را بسیار گران و یا بسیار ارزان می کنند.

موارد زیر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت عسل می باشند:

۱. نوع عسل(نوع گل هایی که زنبور عسل برای تهیه عسل از شهد آن استفاده کرده است.)

۲. محل تولید عسل (شهر یا منطقه ای که عسل در آن تولید شده است.)

۳. کیفیت عسل (معیار اصلی برای تعیین قیمت عسل کیفیت عسل می باشد که توسط آزمایشگاه تعیین می شود.)

۴. نحوه بسته بندی عسل ( بسته بندی شیشه ای و پلاستیکی قیمت های متفاوتی از یکدیگر دارند.)

۵. میزان انصاف تولید کننده(عسل فروش های منصف به شغل زنبور داری و تولید عسل به عنوان یک شغل نگاه نمی کنند بلکه به چشم خدمتی به اجتماع و به منظور کاستن از بیماری مردم نگاه می کنند.)

و نکته آخر در مورد قیمت عسل این است که گران بودن قیمت عسل دلیل بر مرغوب بودن آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ