آراد برندینگ
خانه / عسل طبیعی / فروش عسل طبیعی اصل به صورت عمده

فروش عسل طبیعی اصل به صورت عمده

عسل اکسیر شگفت انگیزی است که از فرآوری شهد گیاهان توسط زنبور عسل حاصل می شود و در تمامی نقاط دنیا نیز در دسترس است. تاریخ استفاده از عسل همگام با تاریخ خلقت بوده و در تمامی ادیان به خواص این ماده شیرین و جذاب اشاره شده است. گذشتگان آن را نماد پاکی و نیز نشانه قدرت می دانسته اند.
خواص درمانی بسیار عسل، موجب محبوبیت آن شده است و دلیلی شده است تا انسان ها از دیرباز به کندو داری و پرورش زنبور عسل بپردازند. از خواص عسل برای درمان و ضد عفونی کردن زخم ها، درمان گلودرد و عفونت های دستگاه تنفسی، درمان ناراحتی های گوارشی و درمان انواع زخم های معده، … و بسیاری بیماری های دیگر استفاده می شود.
این روزها مراکز بسیاری در مراتع، دشت ها، جنگل ها و کوهستان ها و باغ ها و بیابان ها وجود دارند که به پرورش زنبور عسل و تولید انواع عسل طبیعی و فروش عسل طبیعی اصل می پردازند. همچنین برای خرید عسل ارگانیک و طبیعی می توان به نام ها و برندهای معتبری که سال هاست در این عرصه فعالیت نموده اند، اعتماد نمود.
فروش عسل طبیعی اصل به صورت عمده

قیمت عسل طبیعی اصل در بازار

قیمت عسل طبیعی اصل در بازار خاستگاه گیاهی، نوع پوشش گیاهی، شیوه تولید عسل، حمل و نقل، شرایط اقتصادی جامعه و … بسیاری عوامل دیگر، قیمت عسل طبیعی اصل در بازار را تعیین می نمایند. اما با توجه به وفور باران در بهار امسال، قیمت عسل طبیعی ۹۸ نسبت به سال های گذشته تفاوت چشم گیری داشته است. بطور کل هر چه بافت و پوشش گیاهی منطقه بیشتر باشد، میزان تولید عسل نیز بیشتر خواهد بود و در نتیجه قیمت ها متعادل تر خواهند شد.

تشخیص عسل طبیعی اصل از عسل تقلبی

تشخیص عسل طبیعی اصل از عسل تقلبی برای تشخیص عسل طبیعی اصل از عسل تقلبی راه های بسیاری پیشنهاد شده است. اما نکته اصلی این است که تنها با اعتماد به وجدان تولیدکننده محلی و یا تست های آزمایشگاهی می توان از طبیعی بودن عسل مطمئن بود. همچنین می توان از حواس چشایی و بویایی استفاده نمود تا عسل طبیعی را تشخیص داد. زیرا  عسل طبیعی علاوه بر شیرینی، طعم گیاهی که از آن تهیه شده است را نیز دارد و همچنین بوی گیاهی که منشا آن عسل است را می دهد.
اما باورهای غلطی وجود دارد که:

  • عسل طبیعی شکرک نمی زند. اما باید گفت عسل طبیعی به مرور زمان و در دماهای پایین شکرک می زند یا به بیان صحیح تر رس می بندد. اما فرق آن با عسل تقلبی در این است که اگر عسل رس بسته را در دهان بگذارید حس دانه های متبلور را ندارد و به سرعت در دهان آب می شود. عسل خام رس می بندد و اگر عسلی رس نبست عسل حرارت دیده است که خواص اصلی عسل طبیعی را ندارد.
  • عسل طبیعی غلیظ است. اما باید بگوییم که غلظت هر عسل با توجه به گیاهی که از آن تهیه می شود، متفاوت است. به طور مثال عسل شمال که از درختان مرکبات تهیه می شود، عسلی رقیق است.
  • عسل طبیعی رنگی تیره دارد. این باور نیز اشتباه است چرا که عسل گون زرد و عسل آویشن قرمز است. اما بیان این نکته ضروری است که در برخی کشورها به عسل با رنگ تیره بیشتر تمایل دارند.

نمایندگی فروش عسل طبیعی مرغوب

نمایندگی فروش عسل طبیعی مرغوب در سفر به نقاط دور و نزدیک کشورمان می توان دشت ها و مزارع پرورش زنبور عسل و کندوهای عسلی را یافت که عسلی طبیعی را در اختیار مشتری ها می گذارند. اما در شهرهای بزرگ که خبری از مزارع و دشت ها نیست، مراکزی به عنوان نمایندگی فروش عسل طبیعی مرغوب وجود دارد که عسل طبیعی را با ارائه نتایج آزمایشگاهی معتبر عرضه می کنند. این مراکز دارای تاییدیه وزارت بهداشت بوده و قابل اعتماد هستند. در نتیجه در شهرها می توان با مراجعه به این مراکز عسلی طبیعی را تهیه نمود و از خواص آن بهره مند گشت.

بهترین عسل طبیعی ایرانی

بهترین عسل طبیعی ایرانی اما در اینجا سوالی که پیش می آید این است در کدام مناطق می توان بهترین عسل طبیعی ایرانی را یافت؟ باید بگوییم که هر منطقه ای از کشور با توجه به پوشش گیاهی آن منطقه، عسلی مختص به خود دارد. در شمال کشور عسل جنگلی، در جنوب کشور عسل وحشی، در شرق عسل گیاهان گرمسیری و در غرب کشور عسل کوهستانی و مرکز ایران عسل گیاهان بیابانی را داریم که هر کدام خواص مختص خود را دارند. و برای تهیه بهترین نوع عسل هر منطقه می توان به برندهای معروف هر منطقه مراجعه کرد و عسلی طبیعی را تهیه نمود.

مطلب پیشنهادی

فروش عسل صد در صد طبیعی با بهترین قیمت

فروش عسل صد در صد طبیعی با بهترین قیمت سبب شده افراد به میران بیشتری ترفیب به خرید این محصولات شوند زیرا در برخورداری از خواص عسل های مرغوب و درجه یک می توانند

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ