آراد برندینگ
خانه / عسل طبیعی / فروش عسل طبیعی کوهی به صورت عمده

فروش عسل طبیعی کوهی به صورت عمده

فروش عسل طبیعی کوهی در بسیاری از شهر های ایران روند رو به رشدی داشته است. با توجه به حجم زیاد تولید عسل در ایران می توان وضعیت اقتصادی این صنعت را بهبود بخشید. نمایندگی های فروش حکم بازوهای یک شرکت هستند. که رشد نمایندگی ها مساوی با رشد شرکت می باشد که نمایندگی پخش عمده عسل از این قاعده مستثنی نیست. تهران و اصفهان دو تا از شهرهای مهم کشور به حساب می آیند. نمایندگان پخش عسل در این شهرها با توجه به موقعیتی که دارند می توانند سود مناسبی از معاملات را شامل حال خود کنند. تولید عسل طبیعی از جمله کارهایی است که هزینه های زیادی دارد و اگر در تولید و عرضه آن مدیریت درستی نباشد قیمت آن به گونه ای خواهد شد که افراد زیادی قادر به تهیه آن نمی شوند.

فروش عسل طبیعی کوهی به صورت عمده

فروش مستقیم عسل کوهی با قیمت مناسب

فروش مستقیم عسل کوهی با قیمت مناسب فروش عسل عمده در بسیاری از مناطق کشور  صورت می گیرد. قیمت عمده عسل را می توان در سایت فروشگاه ها مورد بررسی قرار داد. عسل خام و مرغوب، از شهد گل به دست می آید و علاوه بر نیرو زا بودن، خواص درمانی متعددی هم دارد.

عسل صادراتی ایران یکی از محبوب ترین مواد غذایی است که طرفداران زیادی از سراسر دنیا دارد. در این میان صادرات عسل به روسیه، ترکیه، و عراق در چند سال اخیر رشد خوبی را تجربه کرده است. آلمان، قطر، چین، کویت، مالزی، امارات و لبنان از دیگر کشورهای خریدار عسل ایرانی هستند.

لیست قیمت روز عسل طبیعی کوهی در بازار

لیست قیمت روز عسل طبیعی کوهی در بازار مرغوبترین عسل از نظر دارویی عسل کوهی وحشی می باشد که  عسلی کاملا ارگانیک و کمیاب است. عسل طبیعی که در مناطق جنوب ایران و مناطق گرم و خشک  یافت می شود، از زنبورهای وحشی در میان سنگ و ارتفاعات کوه ها به ویژه کوهستان های زاگرس جنوبی نیز برداشت می شود. بی جهت نیست که قیمت عسل کوهی در ایران و کشورهای عربی بسیار بالاست و طرفداران بسیار زیادی هم دارد.

به طور کلی قیمت عسل طبیعی ۹۸ (یعنی امسال) با توجه به زحمت و هزینه های تولید آن، نسبتا بالاست و عوامل مختلفی مانند کیفیت و نوع عسل بر قیمت آن تأثیر دارند. عسل طبیعی مخصوص دامنه های سرسبز سبلان اردبیل با کیفیت و قیمت مناسب به صورت خرده و عمده به سراسر ایران ارسال می شود. قیمت عسل طبیعی نیز یکی از شاخصه هایی بوده که افراد به خرید عسل صنعتی روی آورده اند.

خواص و فواید عسل کوهی

خواص و فواید عسل کوهی عسل کوهی یکی از عسل های بسیار خوش طعم برای مصارف خوراک روزانه و تقویت و رفع ضعف عمومی بدن است. مصرف عسل کوهی در رژیم روزانه کودکان و بزرگسالان می تواند به تقویت و افزایش حافظه آنان کمک کند.

این عسل عمدتا از گیاهان وحشی کوهی تهیه شده و  باعث بهبود ناراحتی های گوارشی می شود.عسل کوهی جزء عسل های نسبتا گرم طبقه بندی می شود و برای اکثر افراد مناسب است و کلا خواص عسل بسیار زیاد می باشد.

در دنیا هیچ ماده ای به اندازه ی عسل طبیعی سرشار از مواد غذایی نبوده و همچنین این ماده پر خاصیت غذایی برای بیماران قلبی، دستگاه گوارش، دستگاه اعصاب و بیماران کبدی بسیار مفید می باشد.

خرید بهترین عسل طبیعی در ایران

خرید بهترین عسل طبیعی در ایران فارغ از اینکه چه نوع عسلی مصرف می کنید مثل عسل لعل یا عسل کنار یا عسل بهاره باید آن عسل از طریق زنبور عسل تولید شده باشد و  دوم اینکه زنبور عسل با شکر یا مواد قندی تغذیه نشده باشد.

عسل های ارگانیک و طبیعی تعدادی پارامتر دارد که هر کدام کیفیت عسل خوب را به ما نشان می دهد. پارامترهایی مثل میزان ساکارز، میزان رطوبت و غیره که هر کدام میزان استانداردی دارد که میزان مطلوبیت عسل را نشان می دهد.

ارگانیک اصطلاحی است که بیشتر برای توصیف روش پرورش یا تولید محصول به کار برده می شود. عسل طبیعی می تواند بر اساس آئین نامه وزارت کشاورزی، هم به صورت عسل ارگانیک و هم غیر ارگانیک محسوب شود

وقتی عسل به طور ایمن از کندو جمع آوری می شود، هنوز در مرحله ارگانیک قرار دارد. که این  عسل ممکن است شامل اسپور ( هاگ، تخم باکتری یا قارچ ) باشد که می تواند عفونتی مرگبار به نام بوتولیسم ایجاد کند. کسانی که به دنبال خرید عسل ارگانیک هستند باید به این نکته توجه داشته باشند.

مطلب پیشنهادی

فروش عسل صد در صد طبیعی با بهترین قیمت

فروش عسل صد در صد طبیعی با بهترین قیمت سبب شده افراد به میران بیشتری ترفیب به خرید این محصولات شوند زیرا در برخورداری از خواص عسل های مرغوب و درجه یک می توانند

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ